Shampoo Pure No. 01 (Størrelse: 250 ML)-25%
ZENZ

Shampoo Pure No. 01 (Størrelse: 250 ML)

Laveste pris329.25 kr439 kr

Spar 110 kr (25%)

Sammenlign priser fra 3 butikker

Se alt innenfor ZENZ hårpleie
2 varianter
250 ML)50 ML)
Ingen vurderinger ennå
Gi din vurdering:

Sammenlign priser

KicksBeste pris
På lager·Fri frakt over 299 kr
439 kr329.25 kr
Gå til butikk
Lyko
På lager·Fri frakt over 299 kr
415 kr
Gå til butikk
Fredrik & Louisa
På lager·Fri frakt over 499 kr
420 kr
Gå til butikk

Annonselenke

Prisvarsel

Få beskjed når prisen synker.

Vi varsler deg når prisen faller til 296 kr eller lavere (nå: 329.25 kr)

Vi sender kun e-post om prisendringer. Du kan avmelde deg når som helst.

Prishistorikk

329.25 krLavest 294 krHøyest 420 kr
281 kr319 kr357 kr395 kr433 kr12.0521.0531.0509.0628.0607.07

Spesifikasjoner

MerkeZENZ
KategoriHår
TypeHårpleie
UndertypeShampoo
Størrelse250 ml
Hårtypealle hårtyper
EAN5715012000201

Shampoo Pure No. 01 (Størrelse: 250 ML)

Shampoo Pure No. 01 (Størrelse: 250 ML) er et hårbehandling-produkt fra ZENZ i varianten 250 ML). Prisene varierer fra 329.25 kr til 420 kr, der Kicks har laveste pris. Sammenlign priser hos Kicks, Lyko, Fredrik & Louisa for å sikre deg den beste prisen. Produktdetaljer: Størrelse: 250 ml, Hårtype: alle hårtyper. Akkurat nå er produktet på tilbud med 25% rabatt. Produktet finnes også i 1 andre varianter: 50 ML).

Ofte stilte spørsmål

Hva er laveste pris på Shampoo Pure No. 01 (Størrelse: 250 ML)?
Laveste pris på Shampoo Pure No. 01 (Størrelse: 250 ML) er 329.25 kr hos Kicks. Vi sammenligner priser fra 3 butikker.
Hvilke butikker selger Shampoo Pure No. 01 (Størrelse: 250 ML)?
Shampoo Pure No. 01 (Størrelse: 250 ML) selges hos Kicks, Lyko, Fredrik & Louisa. Prisene varierer fra 329.25 kr til 420 kr.
Er Shampoo Pure No. 01 (Størrelse: 250 ML) på lager?
Ja, Shampoo Pure No. 01 (Størrelse: 250 ML) er på lager hos alle 3 butikker: Kicks, Lyko, Fredrik & Louisa.
Hvor mye kan jeg spare på Shampoo Pure No. 01 (Størrelse: 250 ML)?
Ved å sammenligne priser kan du spare opptil 91 kr på Shampoo Pure No. 01 (Størrelse: 250 ML). Billigste pris er 329.25 kr hos Kicks, mens dyreste er 420 kr.
Finnes det lignende produkter i hårpleie?
Ja, vi sammenligner priser på tusenvis av produkter innen hårpleie. Se alle produkter i kategorien Hårpleie for å finne alternativer.