Intensive Repair Conditioner 250 ml
Sachajuan

Intensive Repair Conditioner 250 ml

Laveste pris267 kr

Sammenlign priser fra 4 butikker

Se alt innenfor Sachajuan hårpleie
Ingen vurderinger ennå
Gi din vurdering:

Sammenlign priser

NordicfeelBeste pris
På lager·Fri frakt over 299 kr
267 kr
Gå til butikk
Kicks
På lager·Fri frakt over 299 kr
359 kr269.25 kr
Gå til butikk
Fredrik & Louisa
På lager·Fri frakt over 499 kr
355 kr
Gå til butikk
Lyko
På lager·Fri frakt over 299 kr
355 kr
Gå til butikk

Annonselenke

Prisvarsel

Få beskjed når prisen synker.

Vi varsler deg når prisen faller til 240 kr eller lavere (nå: 267 kr)

Vi sender kun e-post om prisendringer. Du kan avmelde deg når som helst.

Prishistorikk

269.25 krLavest 249 krHøyest 269.25 kr
247 kr253 kr259 kr265 kr271 kr18.0621.0627.0630.0604.0707.07

Spesifikasjoner

VeganskParabenfri
MerkeSachajuan
KategoriHår
TypeHårpleie
UndertypeBalsam
Størrelse250 ml
Hårtypetørt hår
EAN7350016331586

Intensive Repair Conditioner 250 ml

Intensive Repair Conditioner 250 ml er et hårbehandling-produkt fra Sachajuan i varianten 250 ml. Prisene varierer fra 267 kr til 355 kr, der Nordicfeel har laveste pris. Sammenlign priser hos Nordicfeel, Kicks, Fredrik & Louisa, Lyko for å sikre deg den beste prisen. Produktdetaljer: Størrelse: 250 ml, Vegansk: Ja, Parabenfri: Ja.

Ofte stilte spørsmål

Hva er laveste pris på Intensive Repair Conditioner 250 ml?
Laveste pris på Intensive Repair Conditioner 250 ml er 267 kr hos Nordicfeel. Vi sammenligner priser fra 4 butikker.
Hvilke butikker selger Intensive Repair Conditioner 250 ml?
Intensive Repair Conditioner 250 ml selges hos Nordicfeel, Kicks, Fredrik & Louisa, Lyko. Prisene varierer fra 267 kr til 355 kr.
Er Intensive Repair Conditioner 250 ml på lager?
Ja, Intensive Repair Conditioner 250 ml er på lager hos alle 4 butikker: Nordicfeel, Kicks, Fredrik & Louisa, Lyko.
Hvor mye kan jeg spare på Intensive Repair Conditioner 250 ml?
Ved å sammenligne priser kan du spare opptil 88 kr på Intensive Repair Conditioner 250 ml. Billigste pris er 267 kr hos Nordicfeel, mens dyreste er 355 kr.
Finnes det lignende produkter i hårpleie?
Ja, vi sammenligner priser på tusenvis av produkter innen hårpleie. Se alle produkter i kategorien Hårpleie for å finne alternativer.