Acidic Color Gloss Conditioner (Størrelse: 500 ML)-25%
Redken

Acidic Color Gloss Conditioner (Størrelse: 500 ML)

Laveste pris374.25 kr499 kr

Spar 125 kr (25%)

Sammenlign priser fra 4 butikker

Se alt innenfor Redken hårpleie
Ingen vurderinger ennå
Gi din vurdering:

Sammenlign priser

KicksBeste pris
På lager·Fri frakt over 299 kr
499 kr374.25 kr
Gå til butikk
Nordicfeel
På lager·Fri frakt over 299 kr
509 kr
Gå til butikk
Lyko
På lager·Fri frakt over 299 kr
520 kr
Gå til butikk
Fredrik & Louisa
På lager·Fri frakt over 499 kr
526 kr
Gå til butikk

Annonselenke

Prisvarsel

Få beskjed når prisen synker.

Vi varsler deg når prisen faller til 337 kr eller lavere (nå: 374.25 kr)

Vi sender kun e-post om prisendringer. Du kan avmelde deg når som helst.

Prishistorikk

374.25 krLavest 374.25 krHøyest 395 kr
372 kr378 kr385 kr391 kr397 kr18.0621.0627.0630.0604.0707.07

Spesifikasjoner

MerkeRedken
KategoriHår
TypeHårpleie
UndertypeBalsam
Størrelse500 ml
Farge/NyanseConditioner (Størrelse: 500 ML)
Hårtypefarget hår, alle hårtyper
EAN3474637198329

Acidic Color Gloss Conditioner (Størrelse: 500 ML)

Acidic Color Gloss Conditioner (Størrelse: 500 ML) er et hårbehandling-produkt fra Redken i varianten 500 ML). Prisene varierer fra 374.25 kr til 526 kr, der Kicks har laveste pris. Sammenlign priser hos Kicks, Nordicfeel, Lyko, Fredrik & Louisa for å sikre deg den beste prisen. Produktdetaljer: Størrelse: 500 ml, Farge/Nyanse: Conditioner (Størrelse: 500 ML), Hårtype: farget hår, alle hårtyper. Akkurat nå er produktet på tilbud med 25% rabatt.

Ofte stilte spørsmål

Hva er laveste pris på Acidic Color Gloss Conditioner (Størrelse: 500 ML)?
Laveste pris på Acidic Color Gloss Conditioner (Størrelse: 500 ML) er 374.25 kr hos Kicks. Vi sammenligner priser fra 4 butikker.
Hvilke butikker selger Acidic Color Gloss Conditioner (Størrelse: 500 ML)?
Acidic Color Gloss Conditioner (Størrelse: 500 ML) selges hos Kicks, Nordicfeel, Lyko, Fredrik & Louisa. Prisene varierer fra 374.25 kr til 526 kr.
Er Acidic Color Gloss Conditioner (Størrelse: 500 ML) på lager?
Ja, Acidic Color Gloss Conditioner (Størrelse: 500 ML) er på lager hos alle 4 butikker: Kicks, Nordicfeel, Lyko, Fredrik & Louisa.
Hvor mye kan jeg spare på Acidic Color Gloss Conditioner (Størrelse: 500 ML)?
Ved å sammenligne priser kan du spare opptil 152 kr på Acidic Color Gloss Conditioner (Størrelse: 500 ML). Billigste pris er 374.25 kr hos Kicks, mens dyreste er 526 kr.
Finnes det lignende produkter i hårpleie?
Ja, vi sammenligner priser på tusenvis av produkter innen hårpleie. Se alle produkter i kategorien Hårpleie for å finne alternativer.