PIXI Rose Tonic 100 ml
PIXI

PIXI Rose Tonic 100 ml

Laveste pris133 kr

Sammenlign priser fra 3 butikker

Se alt innenfor PIXI hudpleie
2 varianter
100 ml250 ml
Ingen vurderinger ennå
Gi din vurdering:

Sammenlign priser

LykoBeste pris (2 butikker)
På lager·Fri frakt over 299 kr
133 kr
Gå til butikk
Nordicfeel
På lager·Fri frakt over 299 kr
133 kr
Gå til butikk
Kicks
På lager·Fri frakt over 299 kr
179 kr
Gå til butikk

Annonselenke

Prisvarsel

Få beskjed når prisen synker.

Vi varsler deg når prisen faller til 120 kr eller lavere (nå: 133 kr)

Vi sender kun e-post om prisendringer. Du kan avmelde deg når som helst.

Prishistorikk

133 krLavest 125 krHøyest 144 kr
123 kr129 kr135 kr140 kr146 kr16.0620.0624.0629.0603.0707.07

Spesifikasjoner

Vegansk
MerkePIXI
KategoriHudpleie
TypeAnsiktet
UndertypeToner
Størrelse100 ml
EAN0885190821099

PIXI Rose Tonic 100 ml

PIXI Rose Tonic 100 ml er et ansiktspleie-produkt fra PIXI i varianten 100 ml. Prisene varierer fra 133 kr til 179 kr, der Lyko har laveste pris. Sammenlign priser hos Lyko, Nordicfeel, Kicks for å sikre deg den beste prisen. Produktdetaljer: Størrelse: 100 ml, Vegansk: Ja. Produktet finnes også i 1 andre varianter: 250 ml.

Ofte stilte spørsmål

Hva er laveste pris på PIXI Rose Tonic 100 ml?
Laveste pris på PIXI Rose Tonic 100 ml er 133 kr hos Lyko. Vi sammenligner priser fra 3 butikker.
Hvilke butikker selger PIXI Rose Tonic 100 ml?
PIXI Rose Tonic 100 ml selges hos Lyko, Nordicfeel, Kicks. Prisene varierer fra 133 kr til 179 kr.
Er PIXI Rose Tonic 100 ml på lager?
Ja, PIXI Rose Tonic 100 ml er på lager hos alle 3 butikker: Lyko, Nordicfeel, Kicks.
Hvor mye kan jeg spare på PIXI Rose Tonic 100 ml?
Ved å sammenligne priser kan du spare opptil 46 kr på PIXI Rose Tonic 100 ml. Billigste pris er 133 kr hos Lyko, mens dyreste er 179 kr.
Finnes det lignende produkter i hudpleie?
Ja, vi sammenligner priser på tusenvis av produkter innen hudpleie. Se alle produkter i kategorien Hudpleie for å finne alternativer.