PIXI Hand Hero 30 ml
PIXI

PIXI Hand Hero 30 ml

Laveste pris138 kr

Sammenlign priser fra 3 butikker

Se alt innenfor PIXI hudpleie
Ingen vurderinger ennå
Gi din vurdering:

Sammenlign priser

NordicfeelBeste pris
På lager·Fri frakt over 299 kr
138 kr
Gå til butikk
Lyko
På lager·Fri frakt over 299 kr
150 kr
Gå til butikk
Kicks
På lager·Fri frakt over 299 kr
199 kr
Gå til butikk

Annonselenke

Prisvarsel

Få beskjed når prisen synker.

Vi varsler deg når prisen faller til 124 kr eller lavere (nå: 138 kr)

Vi sender kun e-post om prisendringer. Du kan avmelde deg når som helst.

Prishistorikk

135 krLavest 119.4 krHøyest 189 kr
112 kr133 kr154 kr175 kr196 kr27.0316.0404.0523.0517.0607.07

Spesifikasjoner

Vegansk
MerkePIXI
KategoriHudpleie
TypeKropp
UndertypeHåndpleie & Fotpleie
Størrelse30 ml
EAN0885190842063

PIXI Hand Hero 30 ml

PIXI Hand Hero 30 ml er et kroppspleie-produkt fra PIXI i varianten 30 ml. Prisene varierer fra 138 kr til 199 kr, der Nordicfeel har laveste pris. Sammenlign priser hos Nordicfeel, Lyko, Kicks for å sikre deg den beste prisen. Produktdetaljer: Størrelse: 30 ml, Vegansk: Ja.

Ofte stilte spørsmål

Hva er laveste pris på PIXI Hand Hero 30 ml?
Laveste pris på PIXI Hand Hero 30 ml er 138 kr hos Nordicfeel. Vi sammenligner priser fra 3 butikker.
Hvilke butikker selger PIXI Hand Hero 30 ml?
PIXI Hand Hero 30 ml selges hos Nordicfeel, Lyko, Kicks. Prisene varierer fra 138 kr til 199 kr.
Er PIXI Hand Hero 30 ml på lager?
Ja, PIXI Hand Hero 30 ml er på lager hos alle 3 butikker: Nordicfeel, Lyko, Kicks.
Hvor mye kan jeg spare på PIXI Hand Hero 30 ml?
Ved å sammenligne priser kan du spare opptil 61 kr på PIXI Hand Hero 30 ml. Billigste pris er 138 kr hos Nordicfeel, mens dyreste er 199 kr.
Finnes det lignende produkter i hudpleie?
Ja, vi sammenligner priser på tusenvis av produkter innen hudpleie. Se alle produkter i kategorien Hudpleie for å finne alternativer.