NIVEA Black & White Fresh Spray 150 ml
NIVEA

NIVEA Black & White Fresh Spray 150 ml

Laveste pris59 kr

Sammenlign priser fra 3 butikker

Se alt innenfor NIVEA parfyme
Ingen vurderinger ennå
Gi din vurdering:

Sammenlign priser

LykoBeste pris (2 butikker)
På lager·Fri frakt over 299 kr
59 kr
Gå til butikk
Proshop
På lager·Fri frakt over 500 kr
59 kr
Gå til butikk
Kicks
På lager·Fri frakt over 299 kr
67 kr
Gå til butikk

Annonselenke

Prisvarsel

Få beskjed når prisen synker.

Vi varsler deg når prisen faller til 53 kr eller lavere (nå: 59 kr)

Vi sender kun e-post om prisendringer. Du kan avmelde deg når som helst.

Prishistorikk

57 krLavest 40.2 krHøyest 59 kr
38 kr44 kr50 kr55 kr61 kr27.0323.0407.0522.0516.0607.07

Spesifikasjoner

MerkeNIVEA
KategoriParfyme
TypeDeodorant
UndertypeDeospray
Størrelse150 ml
Hudtypealle hudtyper
EAN4006000104874

NIVEA Black & White Fresh Spray 150 ml

NIVEA Black & White Fresh Spray 150 ml er et deodorant-produkt fra NIVEA i varianten 150 ml. Prisene varierer fra 59 kr til 67 kr, der Lyko har laveste pris. Sammenlign priser hos Lyko, Proshop, Kicks for å sikre deg den beste prisen. Produktdetaljer: Størrelse: 150 ml, Hudtype: alle hudtyper.

Ofte stilte spørsmål

Hva er laveste pris på NIVEA Black & White Fresh Spray 150 ml?
Laveste pris på NIVEA Black & White Fresh Spray 150 ml er 59 kr hos Lyko. Vi sammenligner priser fra 3 butikker.
Hvilke butikker selger NIVEA Black & White Fresh Spray 150 ml?
NIVEA Black & White Fresh Spray 150 ml selges hos Lyko, Proshop, Kicks. Prisene varierer fra 59 kr til 67 kr.
Er NIVEA Black & White Fresh Spray 150 ml på lager?
Ja, NIVEA Black & White Fresh Spray 150 ml er på lager hos alle 3 butikker: Lyko, Proshop, Kicks.
Hvor mye kan jeg spare på NIVEA Black & White Fresh Spray 150 ml?
Ved å sammenligne priser kan du spare opptil 8 kr på NIVEA Black & White Fresh Spray 150 ml. Billigste pris er 59 kr hos Lyko, mens dyreste er 67 kr.
Finnes det lignende produkter i parfyme?
Ja, vi sammenligner priser på tusenvis av produkter innen parfyme. Se alle produkter i kategorien Parfyme for å finne alternativer.