Nioxin Anti-Hairloss Shampoo (240 ml)-30%
Nioxin

Nioxin Anti-Hairloss Shampoo (240 ml)

Laveste pris262 kr375 kr

Spar 113 kr (30%)

Sammenlign priser fra 2 butikker

Se alt innenfor Nioxin hårpleie
2 varianter
(240 ml)(475 ml)
Ingen vurderinger ennå
Gi din vurdering:

Sammenlign priser

BangerheadBeste pris
På lager·Fri frakt over 349 kr
375 kr262 kr
Gå til butikk
Nordicfeel
På lager·Fri frakt over 299 kr
319 kr
Gå til butikk

Annonselenke

Prisvarsel

Få beskjed når prisen synker.

Vi varsler deg når prisen faller til 236 kr eller lavere (nå: 262 kr)

Vi sender kun e-post om prisendringer. Du kan avmelde deg når som helst.

Prishistorikk

262 krLavest 254 krHøyest 329 kr
247 kr269 kr292 kr314 kr337 kr27.0316.0404.0523.0517.0607.07

Spesifikasjoner

MerkeNioxin
KategoriHårpleie
TypeShampoo
UndertypeShampoo
Størrelse240 ml
Hårtypealle hårtyper
EAN4064666898599

Nioxin Anti-Hairloss Shampoo (240 ml)

Nioxin Anti-Hairloss Shampoo (240 ml) er et shampoo og balsam-produkt fra Nioxin i varianten (240 ml). Prisene varierer fra 262 kr til 319 kr, der Bangerhead har laveste pris. Sammenlign priser hos Bangerhead, Nordicfeel for å sikre deg den beste prisen. Produktdetaljer: Størrelse: 240 ml, Hårtype: alle hårtyper. Akkurat nå er produktet på tilbud med 30% rabatt. Produktet finnes også i 1 andre varianter: (475 ml).

Ofte stilte spørsmål

Hva er laveste pris på Nioxin Anti-Hairloss Shampoo (240 ml)?
Laveste pris på Nioxin Anti-Hairloss Shampoo (240 ml) er 262 kr hos Bangerhead. Vi sammenligner priser fra 2 butikker.
Hvilke butikker selger Nioxin Anti-Hairloss Shampoo (240 ml)?
Nioxin Anti-Hairloss Shampoo (240 ml) selges hos Bangerhead, Nordicfeel. Prisene varierer fra 262 kr til 319 kr.
Er Nioxin Anti-Hairloss Shampoo (240 ml) på lager?
Ja, Nioxin Anti-Hairloss Shampoo (240 ml) er på lager hos alle 2 butikker: Bangerhead, Nordicfeel.
Hvor mye kan jeg spare på Nioxin Anti-Hairloss Shampoo (240 ml)?
Ved å sammenligne priser kan du spare opptil 57 kr på Nioxin Anti-Hairloss Shampoo (240 ml). Billigste pris er 262 kr hos Bangerhead, mens dyreste er 319 kr.
Finnes det lignende produkter i hårpleie?
Ja, vi sammenligner priser på tusenvis av produkter innen hårpleie. Se alle produkter i kategorien Hårpleie for å finne alternativer.