Maria Åkerberg Hair Conditioner Energy 500 ml-25%
Maria Åkerberg

Maria Åkerberg Hair Conditioner Energy 500 ml

Laveste pris261.75 kr349 kr

Spar 87 kr (25%)

Sammenlign priser fra 3 butikker

Se alt innenfor Maria Åkerberg hårpleie
2 varianter
500 ml30 ml
Ingen vurderinger ennå
Gi din vurdering:

Sammenlign priser

KicksBeste pris
På lager·Fri frakt over 299 kr
349 kr261.75 kr
Gå til butikk
Lyko
På lager·Fri frakt over 299 kr
325 kr
Gå til butikk
Nordicfeel
På lager·Fri frakt over 299 kr
325 kr
Gå til butikk

Annonselenke

Prisvarsel

Få beskjed når prisen synker.

Vi varsler deg når prisen faller til 236 kr eller lavere (nå: 261.75 kr)

Vi sender kun e-post om prisendringer. Du kan avmelde deg når som helst.

Prishistorikk

261.75 krLavest 261.75 krHøyest 325 kr
255 kr274 kr293 kr312 kr331 kr27.0305.0412.0420.0430.0607.07

Spesifikasjoner

MerkeMaria Åkerberg
KategoriHår
TypeHårpleie
UndertypeSjampo & Balsam
Størrelse500 ml
Hårtypekrøllete hår
EAN7340020105709

Maria Åkerberg Hair Conditioner Energy 500 ml

Maria Åkerberg Hair Conditioner Energy 500 ml er et hårbehandling-produkt fra Maria Åkerberg i varianten 500 ml. Prisene varierer fra 261.75 kr til 325 kr, der Kicks har laveste pris. Sammenlign priser hos Kicks, Lyko, Nordicfeel for å sikre deg den beste prisen. Produktdetaljer: Størrelse: 500 ml, Hårtype: krøllete hår. Akkurat nå er produktet på tilbud med 25% rabatt. Produktet finnes også i 1 andre varianter: 30 ml.

Ofte stilte spørsmål

Hva er laveste pris på Maria Åkerberg Hair Conditioner Energy 500 ml?
Laveste pris på Maria Åkerberg Hair Conditioner Energy 500 ml er 261.75 kr hos Kicks. Vi sammenligner priser fra 3 butikker.
Hvilke butikker selger Maria Åkerberg Hair Conditioner Energy 500 ml?
Maria Åkerberg Hair Conditioner Energy 500 ml selges hos Kicks, Lyko, Nordicfeel. Prisene varierer fra 261.75 kr til 325 kr.
Er Maria Åkerberg Hair Conditioner Energy 500 ml på lager?
Ja, Maria Åkerberg Hair Conditioner Energy 500 ml er på lager hos alle 3 butikker: Kicks, Lyko, Nordicfeel.
Hvor mye kan jeg spare på Maria Åkerberg Hair Conditioner Energy 500 ml?
Ved å sammenligne priser kan du spare opptil 63 kr på Maria Åkerberg Hair Conditioner Energy 500 ml. Billigste pris er 261.75 kr hos Kicks, mens dyreste er 325 kr.
Finnes det lignende produkter i hårpleie?
Ja, vi sammenligner priser på tusenvis av produkter innen hårpleie. Se alle produkter i kategorien Hårpleie for å finne alternativer.