Klairs EGF Blue AC Calming Serum 50 g
Klairs

Klairs EGF Blue AC Calming Serum 50 g

Laveste pris187 kr

Sammenlign priser fra 2 butikker

Se alt innenfor Klairs annet
Ingen vurderinger ennå
Gi din vurdering:

Sammenlign priser

NordicfeelBeste pris
På lager·Fri frakt over 299 kr
187 kr
Gå til butikk
Lyko
På lager·Fri frakt over 299 kr
332 kr
Gå til butikk

Annonselenke

Prisvarsel

Få beskjed når prisen synker.

Vi varsler deg når prisen faller til 168 kr eller lavere (nå: 187 kr)

Vi sender kun e-post om prisendringer. Du kan avmelde deg når som helst.

Prishistorikk

231 krLavest 220 krHøyest 285 kr
214 kr233 kr253 kr272 kr292 kr06.0616.0628.0602.0704.0707.07

Spesifikasjoner

MerkeKlairs
KategoriFlere
TypeK-Beauty
UndertypeK-beauty hudpleie
Vekt50 g
Hudtypesensitiv hud
EAN8809572895470

Klairs EGF Blue AC Calming Serum 50 g

Klairs EGF Blue AC Calming Serum 50 g er et k-beauty-produkt fra Klairs i varianten 50 g. Prisene varierer fra 187 kr til 332 kr, der Nordicfeel har laveste pris. Sammenlign priser hos Nordicfeel, Lyko for å sikre deg den beste prisen. Produktdetaljer: Vekt: 50 g, Hudtype: sensitiv hud.

Ofte stilte spørsmål

Hva er laveste pris på Klairs EGF Blue AC Calming Serum 50 g?
Laveste pris på Klairs EGF Blue AC Calming Serum 50 g er 187 kr hos Nordicfeel. Vi sammenligner priser fra 2 butikker.
Hvilke butikker selger Klairs EGF Blue AC Calming Serum 50 g?
Klairs EGF Blue AC Calming Serum 50 g selges hos Nordicfeel, Lyko. Prisene varierer fra 187 kr til 332 kr.
Er Klairs EGF Blue AC Calming Serum 50 g på lager?
Ja, Klairs EGF Blue AC Calming Serum 50 g er på lager hos alle 2 butikker: Nordicfeel, Lyko.
Hvor mye kan jeg spare på Klairs EGF Blue AC Calming Serum 50 g?
Ved å sammenligne priser kan du spare opptil 145 kr på Klairs EGF Blue AC Calming Serum 50 g. Billigste pris er 187 kr hos Nordicfeel, mens dyreste er 332 kr.
Finnes det lignende produkter i annet?
Ja, vi sammenligner priser på tusenvis av produkter innen annet. Se alle produkter i kategorien Annet for å finne alternativer.