-25%IGK
Jet Lag Weightless Dry Shampoo 260 ml
Laveste pris284.25 kr379 kr
Spar 95 kr (25%)
Se alt innenfor IGK hårpleieIngen vurderinger ennå
Gi din vurdering:
Sammenlign priser
Annonselenke
Prisvarsel
Få beskjed når prisen synker.
Prishistorikk
Nå 284.25 krLavest 284.25 krHøyest 299 kr
Spesifikasjoner
| Merke | IGK |
| Kategori | Hår |
| Type | Hårstyling |
| Undertype | Tørrshampoo |
| Størrelse | 260 ml |
| Hårtype | fett hår |
| EAN | 0810021404318 |
Jet Lag Weightless Dry Shampoo 260 ml
Jet Lag Weightless Dry Shampoo 260 ml er et hårstyling-produkt fra IGK i varianten 260 ml. Prisene varierer fra 284.25 kr til 399 kr, der Kicks har laveste pris. Sammenlign priser hos Kicks, Fredrik & Louisa for å sikre deg den beste prisen. Produktdetaljer: Størrelse: 260 ml, Hårtype: fett hår. Akkurat nå er produktet på tilbud med 25% rabatt.
Ofte stilte spørsmål
- Hva er laveste pris på Jet Lag Weightless Dry Shampoo 260 ml?
- Laveste pris på Jet Lag Weightless Dry Shampoo 260 ml er 284.25 kr hos Kicks. Vi sammenligner priser fra 2 butikker.
- Hvilke butikker selger Jet Lag Weightless Dry Shampoo 260 ml?
- Jet Lag Weightless Dry Shampoo 260 ml selges hos Kicks, Fredrik & Louisa. Prisene varierer fra 284.25 kr til 399 kr.
- Er Jet Lag Weightless Dry Shampoo 260 ml på lager?
- Ja, Jet Lag Weightless Dry Shampoo 260 ml er på lager hos alle 2 butikker: Kicks, Fredrik & Louisa.
- Hvor mye kan jeg spare på Jet Lag Weightless Dry Shampoo 260 ml?
- Ved å sammenligne priser kan du spare opptil 115 kr på Jet Lag Weightless Dry Shampoo 260 ml. Billigste pris er 284.25 kr hos Kicks, mens dyreste er 399 kr.
- Finnes det lignende produkter i hårpleie?
- Ja, vi sammenligner priser på tusenvis av produkter innen hårpleie. Se alle produkter i kategorien Hårpleie for å finne alternativer.







