-30%Helena Rubinstein
Powercell Decontaminating Mask 100 ml
Laveste pris910 kr1300 kr
Spar 390 kr (30%)
Se alt innenfor Helena Rubinstein hudpleieIngen vurderinger ennå
Gi din vurdering:
Sammenlign priser
Annonselenke
Prisvarsel
Få beskjed når prisen synker.
Prishistorikk
Nå 910 krLavest 779.4 krHøyest 1300 kr
Spesifikasjoner
| Merke | Helena Rubinstein |
| Kategori | Hudpleie |
| Type | Ansiktspleie |
| Undertype | Ansiktsmasker |
| Størrelse | 100 ml |
| EAN | 3614271955197 |
Powercell Decontaminating Mask 100 ml
Powercell Decontaminating Mask 100 ml er et ansiktspleie-produkt fra Helena Rubinstein i varianten 100 ml. Prisene varierer fra 910 kr til 1299 kr, der Fredrik & Louisa har laveste pris. Sammenlign priser hos Fredrik & Louisa, Kicks for å sikre deg den beste prisen. Produktdetaljer: Størrelse: 100 ml. Akkurat nå er produktet på tilbud med 30% rabatt.
Ofte stilte spørsmål
- Hva er laveste pris på Powercell Decontaminating Mask 100 ml?
- Laveste pris på Powercell Decontaminating Mask 100 ml er 910 kr hos Fredrik & Louisa. Vi sammenligner priser fra 2 butikker.
- Hvilke butikker selger Powercell Decontaminating Mask 100 ml?
- Powercell Decontaminating Mask 100 ml selges hos Fredrik & Louisa, Kicks. Prisene varierer fra 910 kr til 1299 kr.
- Er Powercell Decontaminating Mask 100 ml på lager?
- Ja, Powercell Decontaminating Mask 100 ml er på lager hos alle 2 butikker: Fredrik & Louisa, Kicks.
- Hvor mye kan jeg spare på Powercell Decontaminating Mask 100 ml?
- Ved å sammenligne priser kan du spare opptil 389 kr på Powercell Decontaminating Mask 100 ml. Billigste pris er 910 kr hos Fredrik & Louisa, mens dyreste er 1299 kr.
- Finnes det lignende produkter i hudpleie?
- Ja, vi sammenligner priser på tusenvis av produkter innen hudpleie. Se alle produkter i kategorien Hudpleie for å finne alternativer.







