Fredrik & Louisa

Norsk nettbutikk med fokus på kvalitetsprodukter innen hudpleie, hårpleie og parfyme.

Besøk Fredrik & Louisa
14 027Produkter
8Kategorier
20+Merker
Fri frakt over 499 krBeautyspesialist

Populære produkter hos Fredrik & Louisa

Sol de Janeiro Bom Dia Bright Cream (240ml)
Sol de JaneiroSol de Janeiro Bom Dia Bright Cream (240ml)
348 kr
7 butikker
Juliette has a gun EdP Vanilla Vibes (100 ml)
Juliette has a gunJuliette has a gun EdP Vanilla Vibes (100 ml)
869 kr
7 butikker
Sol de Janerio Delicia Drench Body Butter (240 ml)
Sol de JaneiroSol de Janerio Delicia Drench Body Butter (240 ml)
405 kr
7 butikker
Estée Lauder Sumptuous Extreme Mascara Black (8 ml)
Estée LauderEstée Lauder Sumptuous Extreme Mascara Black (8 ml)
353.95 kr
7 butikker
Clean Warm Cotton EdP (30ml)
CLEANClean Warm Cotton EdP (30ml)
335 kr
7 butikker
-25%Clean Classic Vanilla Cloud EdP (30 ml)
CLEANClean Classic Vanilla Cloud EdP (30 ml)
404 kr540 kr
6 butikker

Kategorier hos Fredrik & Louisa

Topp merker hos Fredrik & Louisa

Alle produkter hos Fredrik & Louisa

14 027 produkter

Sisley Le Sculpteur (200ml)
SisleySisley Le Sculpteur (200ml)
2645 kr
4 butikker
-1%Clarins Double Serum Foundation M3n (30 ml)
ClarinsClarins Double Serum Foundation M3n (30 ml)
687 kr695 kr
4 butikker
-20%Anastasia Beverly Hills Archibrow Brow Pencil Granite (0,05 g)
Anastasia Beverly HillsAnastasia Beverly Hills Archibrow Brow Pencil Granite (0,05 g)
279 kr349 kr
4 butikker
-1%Clarins Double Serum Foundation L4n (30 ml)
ClarinsClarins Double Serum Foundation L4n (30 ml)
687 kr695 kr
4 butikker
-2%Yves Saint Laurent Mascara Lash Clash Blue 04 (9 ml)
Yves Saint LaurentYves Saint Laurent Mascara Lash Clash Blue 04 (9 ml)
500 kr510 kr
4 butikker
SUSANNE KAUFMANN Face Oil (30 ml)
SUSANNE KAUFMANNSUSANNE KAUFMANN Face Oil (30 ml)
965 kr
4 butikker
Bobbi Brown Skin Concealer Stick Cool Sand
Bobbi BrownBobbi Brown Skin Concealer Stick Cool Sand
525 kr
4 butikker
Clarins Santal Oil (30ml)
ClarinsClarins Santal Oil (30ml)
465 kr
4 butikker
SUSANNE KAUFMANN Moisturising Mask (50 ml)
SUSANNE KAUFMANNSUSANNE KAUFMANN Moisturising Mask (50 ml)
735 kr
4 butikker
-4%Clarins Double Serum Foundation L6n (30 ml)
ClarinsClarins Double Serum Foundation L6n (30 ml)
670 kr695 kr
4 butikker
-0%Bobbi Brown Long Wear Brow Pencil Warm Dark Brown
Bobbi BrownBobbi Brown Long Wear Brow Pencil Warm Dark Brown
549 kr550 kr
4 butikker
-29%bareMinerals BarePro 24H Matte Liquid Foundation Fair 05 Cool
-2%Parfums de Marly Perseus EdP (75 ml)
Parfums de MarlyParfums de Marly Perseus EdP (75 ml)
2645 kr2695 kr
4 butikker
Sisley Baume Confort Lèvres
SisleySisley Baume Confort Lèvres
920 kr
4 butikker
-15%MAC Lip Pencil Cork
MACMAC Lip Pencil Cork
251 kr295 kr
4 butikker
-30%Anastasia Beverly Hills Impeccable Foundation - 6W (35 ml)
Anastasia Beverly HillsAnastasia Beverly Hills Impeccable Foundation - 6W (35 ml)
420 kr599 kr
4 butikker
-30%Anastasia Beverly Hills Mini Palette Sultry
Anastasia Beverly HillsAnastasia Beverly Hills Mini Palette Sultry
372 kr529 kr
4 butikker
Sisley Phyto-Teint Nude 1W Cream
SisleySisley Phyto-Teint Nude 1W Cream
1055 kr
4 butikker
-25%Shiseido Ultimune Power Infusing Oil (75 ml)
ShiseidoShiseido Ultimune Power Infusing Oil (75 ml)
510 kr680 kr
4 butikker
-25%Clinique All Over Hydration Skincare Set (50 +30 + 30 ml)
-24%Caudalie Vinoperfect Brightening Dark Spot Serum (30ml)
-44%bareMinerals Complexion Rescue Matte Sienna 10
bareMineralsbareMinerals Complexion Rescue Matte Sienna 10
270 kr485 kr
4 butikker
-25%Molton Brown Orange & Bergamot Hand Lotion (300 ml)
Molton BrownMolton Brown Orange & Bergamot Hand Lotion (300 ml)
255 kr340 kr
4 butikker
-0%Bobbi Brown Precise Brow Pencil Universal Red
Bobbi BrownBobbi Brown Precise Brow Pencil Universal Red
329 kr330 kr
4 butikker
-13%MAC Multisculpt Matte  Pinot Noir (4.5 ml)
MACMAC Multisculpt Matte Pinot Noir (4.5 ml)
266 kr305 kr
4 butikker
-3%Montale Paris Infinity EdP (100 ml)
Montale ParisMontale Paris Infinity EdP (100 ml)
1839 kr1890 kr
4 butikker
Laura Mercier Sateen Eye Colour Cognac
Laura MercierLaura Mercier Sateen Eye Colour Cognac
385 kr
4 butikker
Sisley Stylo Correct 000
SisleySisley Stylo Correct 000
720 kr
4 butikker
-4%Bobbi Brown Extra Plump Lip Serum 757 Bare Raspberry
Bobbi BrownBobbi Brown Extra Plump Lip Serum 757 Bare Raspberry
499 kr520 kr
4 butikker
Laura Mercier Tinted Moisturizer Blush Soleil
Laura MercierLaura Mercier Tinted Moisturizer Blush Soleil
415 kr
4 butikker
-30%Bobbi Brown Mini Weightless Skin Foundation SPF 15 Cool Ivory

Ofte stilte spørsmål

Hva selger Fredrik & Louisa?
Fredrik & Louisa selger 14 027 skjønnhetsprodukter innen makeup, parfyme, hudpleie, hårpleie, mann. Norsk nettbutikk med fokus på kvalitetsprodukter innen hudpleie, hårpleie og parfyme.
Hva koster frakt hos Fredrik & Louisa?
Fredrik & Louisa tilbyr fri frakt over 499 kr. Sjekk butikkens nettside for oppdaterte fraktvilkår.
Hvor mange produkter har Fredrik & Louisa?
Fredrik & Louisa har 14 027 produkter på Beautypriser.no. Prisene varierer fra 35 kr til 33820 kr.
Hvilke merker selger Fredrik & Louisa?
Fredrik & Louisa fører merker som MAC Cosmetics, DIOR, CHANEL, Clinique, NARS, Sisley og 14 andre. Se hele utvalget på butikksiden.
Har Fredrik & Louisa produkter på tilbud?
Ja, 496 av 14 027 produkter hos Fredrik & Louisa er på tilbud akkurat nå.
Er Fredrik & Louisa en pålitelig nettbutikk?
Fredrik & Louisa er en nettbutikk med skjønnhetsprodukter. Vi sammenligner prisene deres mot Beautypriser.nos øvrige butikker.