Fredrik & Louisa

Norsk nettbutikk med fokus på kvalitetsprodukter innen hudpleie, hårpleie og parfyme.

Besøk Fredrik & Louisa
14 027Produkter
8Kategorier
20+Merker
Fri frakt over 499 krBeautyspesialist

Populære produkter hos Fredrik & Louisa

Sol de Janeiro Bom Dia Bright Cream (240ml)
Sol de JaneiroSol de Janeiro Bom Dia Bright Cream (240ml)
348 kr
7 butikker
Juliette has a gun EdP Vanilla Vibes (100 ml)
Juliette has a gunJuliette has a gun EdP Vanilla Vibes (100 ml)
869 kr
7 butikker
Sol de Janerio Delicia Drench Body Butter (240 ml)
Sol de JaneiroSol de Janerio Delicia Drench Body Butter (240 ml)
405 kr
7 butikker
Estée Lauder Sumptuous Extreme Mascara Black (8 ml)
Estée LauderEstée Lauder Sumptuous Extreme Mascara Black (8 ml)
353.95 kr
7 butikker
Clean Warm Cotton EdP (30ml)
CLEANClean Warm Cotton EdP (30ml)
335 kr
7 butikker
-25%Clean Classic Vanilla Cloud EdP (30 ml)
CLEANClean Classic Vanilla Cloud EdP (30 ml)
404 kr540 kr
6 butikker

Kategorier hos Fredrik & Louisa

Topp merker hos Fredrik & Louisa

Parfyme hos Fredrik & Louisa

76 produkter

-30%Rose Prick All Over Body Spray 150 ml
TOM FORDRose Prick All Over Body Spray 150 ml
770 kr1100 kr
3 butikker
Mr. Burberry EdT (Størrelse: 50 ML)
BurberryMr. Burberry EdT (Størrelse: 50 ML)
386 kr
3 butikker
-20%Tom Ford Private Blend Rose Prick Eau De Parfum (30ml)
TOM FORDTom Ford Private Blend Rose Prick Eau De Parfum (30ml)
1960 kr2450 kr
2 butikker
Elie Saab Le Parfum Royal EDP 50 ml
Elie SaabElie Saab Le Parfum Royal EDP 50 ml
816.5 kr
2 butikker
Moncler Pour Homme EDP 60 ml
MonclerMoncler Pour Homme EDP 60 ml
769.95 kr
2 butikker
BDK Parfums Oud Abramad EDP 100 ml
BDK ParfumsBDK Parfums Oud Abramad EDP 100 ml
1831.95 kr
2 butikker
-30%Creed Zeste De Mandarine EDP 100 ml
CreedCreed Zeste De Mandarine EDP 100 ml
2086 kr2980 kr
2 butikker
Etat Libre D'Orange Remarkable People EDP 100 ml
Etat Libre D'OrangeEtat Libre D'Orange Remarkable People EDP 100 ml
1056.5 kr
2 butikker
-20%Tom Ford Bois Marocain EDP 50 ml
Tom FordTom Ford Bois Marocain EDP 50 ml
2320 kr2900 kr
2 butikker
-40%Thierry Mugler Alien Extraintense Refill EDP 100 ml
Thierry MuglerThierry Mugler Alien Extraintense Refill EDP 100 ml
1035 kr1725 kr
2 butikker
Mugler Angel Elixir Refillable EDP 25 ml
Thierry MuglerMugler Angel Elixir Refillable EDP 25 ml
604.5 kr
2 butikker
-30%Hermes H24 EDP 175 ml
HermesHermes H24 EDP 175 ml
1411 kr2015 kr
2 butikker
-30%Creed Acqua Originale Iris Tubéreuse EDP 100 ml
CreedCreed Acqua Originale Iris Tubéreuse EDP 100 ml
2086 kr2980 kr
2 butikker
Tom Ford Bois Marocain EDP 30 ml
Tom FordTom Ford Bois Marocain EDP 30 ml
1383.25 kr
2 butikker
-30%Creed Royal Princess Oud EDP 30 ml
CreedCreed Royal Princess Oud EDP 30 ml
1505 kr2150 kr
2 butikker
Roja Taif Aoud EDP 100 ml
RojaRoja Taif Aoud EDP 100 ml
5761.75 kr
2 butikker
Roja Enigma Aoud EDP 100 ml
RojaRoja Enigma Aoud EDP 100 ml
6704.75 kr
2 butikker
Roja Scandal Pour Homme EDP 50 ml
RojaRoja Scandal Pour Homme EDP 50 ml
4355.5 kr
2 butikker
-30%Sakura EdP (Størrelse: 100 ML)
ACQUA DI PARMASakura EdP (Størrelse: 100 ML)
2377 kr3395 kr
2 butikker
-30%Le Parfum Royal EdP (Størrelse: 30 ML)
Elie SaabLe Parfum Royal EdP (Størrelse: 30 ML)
595 kr850 kr
2 butikker
-40%Urban Hero Gold Edition EdP (Størrelse: 50 ML)
Jimmy ChooUrban Hero Gold Edition EdP (Størrelse: 50 ML)
423 kr705 kr
2 butikker
-40%Urban Hero Gold Edition EdP (Størrelse: 100 ML)
Jimmy ChooUrban Hero Gold Edition EdP (Størrelse: 100 ML)
624 kr1040 kr
2 butikker
-40%Polo Earth Provencial EdT Refill 150 ml
Ralph LaurenPolo Earth Provencial EdT Refill 150 ml
930 kr1550 kr
2 butikker
-40%Polo Earth Moroccan EdT Refill 150 ml
Ralph LaurenPolo Earth Moroccan EdT Refill 150 ml
930 kr1550 kr
2 butikker
-30%Idôle Now EdP (Størrelse: 25 ML)
LancômeIdôle Now EdP (Størrelse: 25 ML)
588 kr840 kr
2 butikker
-42%RECKLESS Pour Homme Parfum 50 ml
ROJARECKLESS Pour Homme Parfum 50 ml
3237.1 kr5545 kr
2 butikker
-70%Green Tea Citron Freesia EdT (Størrelse: 100 ML)
Elizabeth ArdenGreen Tea Citron Freesia EdT (Størrelse: 100 ML)
171 kr570 kr
2 butikker
-20%Born To Be Unforgettable Refill 100 ml
Kilian ParisBorn To Be Unforgettable Refill 100 ml
1800 kr2250 kr
2 butikker

Ofte stilte spørsmål

Hva selger Fredrik & Louisa?
Fredrik & Louisa selger 14 027 skjønnhetsprodukter innen makeup, parfyme, hudpleie, hårpleie, mann. Norsk nettbutikk med fokus på kvalitetsprodukter innen hudpleie, hårpleie og parfyme.
Hva koster frakt hos Fredrik & Louisa?
Fredrik & Louisa tilbyr fri frakt over 499 kr. Sjekk butikkens nettside for oppdaterte fraktvilkår.
Hvor mange produkter har Fredrik & Louisa?
Fredrik & Louisa har 14 027 produkter på Beautypriser.no. Prisene varierer fra 35 kr til 33820 kr.
Hvilke merker selger Fredrik & Louisa?
Fredrik & Louisa fører merker som MAC Cosmetics, DIOR, CHANEL, Clinique, NARS, Sisley og 14 andre. Se hele utvalget på butikksiden.
Har Fredrik & Louisa produkter på tilbud?
Ja, 496 av 14 027 produkter hos Fredrik & Louisa er på tilbud akkurat nå.
Er Fredrik & Louisa en pålitelig nettbutikk?
Fredrik & Louisa er en nettbutikk med skjønnhetsprodukter. Vi sammenligner prisene deres mot Beautypriser.nos øvrige butikker.