Fredrik & Louisa

Norsk nettbutikk med fokus på kvalitetsprodukter innen hudpleie, hårpleie og parfyme.

Besøk Fredrik & Louisa
14 027Produkter
8Kategorier
20+Merker
Fri frakt over 499 krBeautyspesialist

Populære produkter hos Fredrik & Louisa

Sol de Janeiro Bom Dia Bright Cream (240ml)
Sol de JaneiroSol de Janeiro Bom Dia Bright Cream (240ml)
348 kr
7 butikker
Juliette has a gun EdP Vanilla Vibes (100 ml)
Juliette has a gunJuliette has a gun EdP Vanilla Vibes (100 ml)
869 kr
7 butikker
Sol de Janerio Delicia Drench Body Butter (240 ml)
Sol de JaneiroSol de Janerio Delicia Drench Body Butter (240 ml)
405 kr
7 butikker
Estée Lauder Sumptuous Extreme Mascara Black (8 ml)
Estée LauderEstée Lauder Sumptuous Extreme Mascara Black (8 ml)
353.95 kr
7 butikker
Clean Warm Cotton EdP (30ml)
CLEANClean Warm Cotton EdP (30ml)
335 kr
7 butikker
-25%Clean Classic Vanilla Cloud EdP (30 ml)
CLEANClean Classic Vanilla Cloud EdP (30 ml)
404 kr540 kr
6 butikker

Kategorier hos Fredrik & Louisa

Topp merker hos Fredrik & Louisa

Hudpleie hos Fredrik & Louisa

1 912 produkter

Mineralize Timecheck Lotion 35 ml
MAC CosmeticsMineralize Timecheck Lotion 35 ml
461 kr
3 butikker
Hydra Zen Rich Cream 50 ml
LancômeHydra Zen Rich Cream 50 ml
709 kr
3 butikker
Mousse Éclat Cleansing Mousse 200 ml
LancômeMousse Éclat Cleansing Mousse 200 ml
383 kr
3 butikker
Bocage Deo Spray 125 ml
LancômeBocage Deo Spray 125 ml
271 kr
3 butikker
Rénergie Multi-Lift Night 50 ml
LancômeRénergie Multi-Lift Night 50 ml
1163 kr
3 butikker
Soleil Bronzer Sun BB Cream SPF 50 50 ml
LancômeSoleil Bronzer Sun BB Cream SPF 50 50 ml
389 kr
3 butikker
Absolue Eye Serum 15 ml
LancômeAbsolue Eye Serum 15 ml
1975 kr
3 butikker
Relax Body Treatment Oil 100 ml
ClarinsRelax Body Treatment Oil 100 ml
580 kr
3 butikker
White Tea Body Cream 400 ml
Elizabeth ArdenWhite Tea Body Cream 400 ml
321 kr
3 butikker
Re-Plasty Laserist Serum 30 ml
Helena RubinsteinRe-Plasty Laserist Serum 30 ml
3359 kr
3 butikker
Eye & Lip Make-Up Remover 120 ml
SisleyEye & Lip Make-Up Remover 120 ml
1089 kr
3 butikker
Neck Cream Enriched Formula 50 ml
SisleyNeck Cream Enriched Formula 50 ml
2049 kr
3 butikker
Energizing Foaming Exfoliant 200 ml
SisleyEnergizing Foaming Exfoliant 200 ml
1499 kr
3 butikker
Ceramide Premiere Activation Cream SPF 30 50 ml
Elizabeth ArdenCeramide Premiere Activation Cream SPF 30 50 ml
1258 kr
3 butikker
Aromatics Elixir Body Smoother 200 ml
CliniqueAromatics Elixir Body Smoother 200 ml
237 kr
3 butikker
Aromatics Elixir Deo Roll-On 75 ml
CliniqueAromatics Elixir Deo Roll-On 75 ml
347 kr
3 butikker
Moisture Surge Face Spray 125 ml
CliniqueMoisture Surge Face Spray 125 ml
509 kr
3 butikker
Repairwear Intensive Lip Treatment 4 g
CliniqueRepairwear Intensive Lip Treatment 4 g
449 kr
3 butikker
-30%Sparkle Skin Body Exfoliator 200 ml
CliniqueSparkle Skin Body Exfoliator 200 ml
259 kr370 kr
3 butikker
Take The Day Off Cleasing Oil 200 ml
CliniqueTake The Day Off Cleasing Oil 200 ml
439 kr
3 butikker
Dual Essence 30 ml
SensaiDual Essence 30 ml
2080 kr
3 butikker
Orange & Bergamot Replenishing Hand Cream 40 ml
Molton BrownOrange & Bergamot Replenishing Hand Cream 40 ml
160 kr
3 butikker
Delicious Rhubarb & Rose Hand Cream 40 ml
Molton BrownDelicious Rhubarb & Rose Hand Cream 40 ml
147 kr
3 butikker
Hydrating Oil 30 ml
Anastasia Beverly HillsHydrating Oil 30 ml
569 kr
3 butikker
Silky Purifying Cleansing Milk 150 ml
SensaiSilky Purifying Cleansing Milk 150 ml
649 kr
3 butikker
Cellular Performance Lotion II 60 ml
SensaiCellular Performance Lotion II 60 ml
479 kr
3 butikker

Ofte stilte spørsmål

Hva selger Fredrik & Louisa?
Fredrik & Louisa selger 14 027 skjønnhetsprodukter innen makeup, parfyme, hudpleie, hårpleie, mann. Norsk nettbutikk med fokus på kvalitetsprodukter innen hudpleie, hårpleie og parfyme.
Hva koster frakt hos Fredrik & Louisa?
Fredrik & Louisa tilbyr fri frakt over 499 kr. Sjekk butikkens nettside for oppdaterte fraktvilkår.
Hvor mange produkter har Fredrik & Louisa?
Fredrik & Louisa har 14 027 produkter på Beautypriser.no. Prisene varierer fra 35 kr til 33820 kr.
Hvilke merker selger Fredrik & Louisa?
Fredrik & Louisa fører merker som MAC Cosmetics, DIOR, CHANEL, Clinique, NARS, Sisley og 14 andre. Se hele utvalget på butikksiden.
Har Fredrik & Louisa produkter på tilbud?
Ja, 496 av 14 027 produkter hos Fredrik & Louisa er på tilbud akkurat nå.
Er Fredrik & Louisa en pålitelig nettbutikk?
Fredrik & Louisa er en nettbutikk med skjønnhetsprodukter. Vi sammenligner prisene deres mot Beautypriser.nos øvrige butikker.